Kampanyalarımız

Avantajlı kampanyalarımızı keşfedin.

Hepsiburada

Hepsiburada Hediye Çeki Kampanyası [Kampanya Sona Erdi]

Kolaymutabakat paketleri "Hepsiburada Hediye Çeki" kazandırıyor. Küçük Paket için 200 TL, Ekonomik Paket için 500 TL ve Büyük İşletme Paketi için ise 1.000 TL Hepsiburada Hediye Çeki verilecektir.

Kampanyayı incele

Evde & İşte Konfor Paketleri Kampanyası [Kampanya Sona Erdi]

Kolaymutabakat paketlerinden birini satın alın, evinizde veya işinizde verimliliğinizi artıracak paketinize uygun "Huawei Watch GT 2e Akıllı Saat", "JBL T500BT Mikrofonlu Kablosuz Bluetooth Kulaklık" ve "JBL Go 2 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör" hediyenizi hemen gönderelim.

Kampanyayı incele
QNB Finansbank

QNB Finansbank Dijital Köprü

QNB Finansbank Dijital Köprü ile Kolaymutabakat ürününü 1500 mutabakat için 2022 yılına kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Kampanyayı incele
Paraşüt

Paraşüt Entegrasyonu ve Kampanyası

Paraşüt aboneleri BA, BS, Cari hesap ve Yurt dışı mutabakatlarını Kolaymutabakat entegrasyonu ile artık kolayca gerçekleştirebilir. Üstelik entegrasyonu kullanmaya başlayan bütün Paraşüt abonelerine 200 kontör hediye!

Kampanyayı incele

Teknoloji Paketleri Kampanyası [Kampanya Sona Erdi]

Kolaymutabakat paketlerinden birini satın alın, paketinize uygun "General Mobile GM8 Go Akıllı Telefon", "Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth Kulaklık" ve "JBL Go+ Bluetooth Hoparlör" hediyenizi hemen gönderelim.

Kampanyayı incele
Halk Bankası

Halkbank Kobi Kampanyası [Kampanya Sona Erdi]

Halkbank Kobi müşterileri, Kolaymutabakat'ta 1.000 kontör hoşgeldin hediyesi ve paket alımlarında % 30 ilave indirim ayrıcalığından yararlanıyor.

Kampanyayı incele
Metropol Kart

Metropol Kart "GiftPay" Kampanyası [Kampanya Sona Erdi]

700 TL'ye varan harcama kartı kazanın.

Kampanyayı incele