Size nasıl yardımcı olabiliriz?

En çok arananlar: mutabakata yanıt veremiyorum şifremi unuttum


Genel

Kolaymutabakat.com sitesini kullanarak müşteri, satıcı ve personelleriniz ile cari hesap bakiye, avans, teminat ve yatırım bakiye mutabakatlarını, ayrıca BA-BS bildirimleriniz için karşı firma mutabakatları yapabilirsiniz.
Kolaymutabakat.com sitesinden gelen mutabakat davetlerine site üzerinden vereceğiniz cevaplar için her hangi bir ücret ödemezsiniz.
En üst güvenlik standartlarıyla tasarlanmış sitede bilgileriniz güvenli ortamda tutulur. 256 Bit SSL güvenlik sistemi ile internet üzerinden güvenli data akışı sağlanmaktadır. Firma bilgileriniz hiç bir koşulda üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve mutabakat amacı dışında kullanılmaz.
Sistem internete girebilen herhangi bir makina ile kullanılabilinir. Internet Explorer’ın 11 ve üzeri versiyonları ile, Safari, Chrome, Firefox ve benzeri tarayıcılar ile sorunsuz çalışabilirsiniz.

Kullanım

Kolaymutabakat.com sitesi mutabakat işlemlerinizi daha hızlı, etkin ve ucuz yapmanızı sağlamak üzere tasarlanmış bir sitedir. Bu hizmetten üye olarak yararlanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için destek@kolaymutabakat.com e-posta adresine mesaj atarak ya da 0850 333 58 85 | 0212 296 66 99 nolu telefonları arayarak tanıtım isteyebilirsiniz. Satış ekibimiz en kısa sürede sizinle temas kuracaktır.
Sistem internete girebilen herhangi bir makina ile kullanılabilinir. Internet Explorer’ın 11 ve üzeri versiyonları ile, Safari, Chrome, Firefox ve benzeri tarayıcılar ile sorunsuz çalışabilirsiniz.
Kolaymutabakat.com hiç bir eğitime ihtiyaç duymadan çalışan kullanıcı dostu site tasarımına sahiptir. Her türlü sorunuz için site içerisinden bize e-posta gönderbilirsiniz. Destek ekibimiz çok hızlı bir şekilde size yanıt verecektir.
Mutabakat sonuçlarını an ve an online izleyebilir, sistem üzerinden raporları görüntüleyebilir isterseniz Excel'e indirebilirsiniz. Kolaymutabakat.com'un size sunduğu karşılaştırılmaz raporlama olanağının rahatlığını yaşayın.
Karşı taraftan fakslanmış geçmiş mutabakat mektuplarınız elektronik arşivde gelecekteki kullanımınız için hazır tutulmaktadır. Gelişmiş filtreleme ile çok kolay şekilde aradığınız mektuba ulaşabilir, ekranda görüntüleyebilir, pdf formatında elektronik kopyasını alabilir ya da bastırabilirsiniz.
Mutabakatlarınızı açık kaldığı sürece takip ediyor, yanıtlanmış mutabakatlar için muhatap firmaya mutabakat süresince hergün gönderdiğimiz hatırlatma mesajları ile sonuç almanıza yardımcı oluyoruz. Faks ile yanıt vermeyi tercih eden muhatap firmalara sistem üzerinden faks gönderebilir ve tüm faks ile gelen yanıtları kolaymutabakat üzerinde otomatik olarak görür ve raporlarsınız.

Ücretlendirme

Kolaymutabakat.com'u kullandıkca ödeme yaparsınız. Mutabakat yapılan firma başına ücretlendirme yapılmaktadır. Kolaymutabakat.com'da üyelik, bakım, hizmet bedeli vb isimler altında ayrıca bir ücret talep edilmez. Ücret ve hizmet detayları için destek@kolaymutabakat.com e-posta adresine mesaj atarak ya da 0850 333 58 85 | 0212 296 66 99 nolu telefonları arayarak bilgi alabilirsiniz.
Kolaymutabakat.com'da yeni mutabakat yapmadığınız sürece herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Destek ekibimiz her zaman yanınızda, lütfen bizimle iletişime geçin.

Destek Talep Formu

Hemen Başlayın

Ücretsiz paket ile ayda 25 adete kadar mutabakat yapın

Şimdi Başlayın